Nieinwazyjny lifting twarzy – jaki zabieg wybrać?

Lifting twarzy bez skalpela to nieinwazyjny sposób na zyskanie młodego wyglądu. Poznaj cztery skuteczne zabiegi z oferty Kliniki Miracki w Warszawie.

Skóra wraz z wiekiem traci swoją jędrność i napięcie. Na twarzy pojawiają się zmarszczki i zwiotczenia. Żeby wyglądać młodo, nie musisz iść pod nóż, wystarczy skorzystać z jednego z nieinwazyjnych zabiegów liftingu twarzy. Przedstawiamy cztery zabiegi odmładzające, z których skorzystasz w najlepszych klinikach medycyny estetycznej.

Czy nieinwazyjne zabiegi liftingu twarzy działają?

Nieinwazyjne zabiegi liftingu twarzy opracowane zostały specjalnie z myślą o osobach, które ze względu na tryb pracy nie mogą pozwolić sobie na długi okres rekonwalescencji. Jednocześnie są to bardzo skuteczne terapie, przynoszące bardzo satysfakcjonujące efekty. Polegają na zastosowaniu nowoczesnych technologii. Ich działanie w dużej mierze polega na stymulacji skóry do wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu w skórze tworzy się naturalne „rusztowanie”, które utrzymuje ją w doskonałej kondycji przez długi czas. Należy mieć na uwadze, że efekt liftingu twarzy zależy od indywidualnych cech organizmu, przede wszystkim od zdolności regeneracyjnych skóry. Lifting bez skalpela zwykle trzeba powtarzać, aby utrzymać jego efekty.

Lifting bez skalpela – skuteczne zabiegi odmładzające

Istnieje wiele zabiegów medycyny estetycznej, które bez użycia skalpela, bezpiecznie i komfortowo, zapewniają znakomite efekty odmładzania. Znajdziesz je w ofercie każdej cenionej kliniki medycyny estetycznej. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie polecają lifting twarzy m.in. z użyciem następujących zabiegów:

Nieinwazyjny lifting HIFU

HIFU to skrót od angielskich słów High Intensive Focused Ultrasounds, co oznacza wysoce skoncentrowaną energię fal ultradźwiękowych. Energia emitowana przez urządzenie przenika przez naskórek i dociera do głębokich warstw skóry. Powoduje podgrzanie tkanki do temperatury powyżej 65°C. Dochodzi do mikrouszkodzeń, które stwarzają idealne warunki do przebudowy kolagenu w skórze. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

Odmładzanie twarzy nićmi liftingującymi

Lifting twarzy nićmi to zabieg, który pozwala na uzyskanie efektów zbliżonych do chirurgicznego liftingu. Polega na wprowadzeniu długich, cienkich i mocnych nici pod skórę. Wykonane są z neutralnych dla skóry materiałów, które po pewnym czasie ulegają rozpuszczeniu. Nici wchłaniają się po kilku miesiącach, jednak efekt estetyczny utrzymuje się dłużej. Nici wprowadza się pod skórę w celu zbudowania nowego rusztowania dla skóry. Dodatkowo stymulują one wytwarzanie nowego kolagenu. W miejscu wprowadzenia nici powstaje zwłóknienie, które w sposób naturalny utrzymuje napięcie skóry jeszcze długo po wchłonięciu się nici.

Laserowy lifting twarzy Alma Harmony ClearLift

Lifting twarzy laserem Alma Harmony ClearLift to kolejny sposób na wyraźne odmłodzenie twarzy bez skalpela. ClearLift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozległej powierzchni, a jedynie przenika przez naskórek, nie przerywając jego ciągłości. Pobudza w ten sposób skórę do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu oraz elastyny. Zabieg umożliwia skuteczną korekcję zmarszczek i wymodelowanie owalu twarzy. Seria zabiegów jest konieczna dla osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Termolifting Zaffiro

Zaffiro to bezinwazyjny lifting twarzy, który działa na zasadzie stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. W zabiegu tym wykorzystano technologię podczerwieni. Urządzenie podgrzewa skórę właściwą do temperatury 65°C – to pobudza skórę do rozpoczęcia intensywnych procesów regeneracyjnych. Efektem jest ujędrnienie zwiotczałej skóry i wygładzenie zmarszczek. Wzmacniające rezultaty daje równoczesne zastosowanie peelingu wodnego, który przyczynia się do głębszego nawilżenia skóry i wzmocnienia jej jędrności.W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-srodmiescie-ul-krolewska/Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Czy depilacja jest lepsza niż golenie?
Czytaj Dalej

Czy depilacja jest lepsza niż golenie?

Być może zastanawiasz się: „Czy depilacja jest lepsza od golenia?”. – Możesz się zastanawiać, czy ból związany z…