Jaką maść wybrać po depilacji

Jaką maść wybrać po depilacji

Jeśli chodzi o wybór maści po depilacji, najważniejsze jest, aby skóra była nawilżona i chroniona. W tym artykule przeanalizujemy trzy różne opcje: balsam do depilacji GiGi, krem alkaliczny i krem do golenia. Każda z nich ma swoje zalety i zastosowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie! Omówimy również, która marka jest najlepsza dla skóry wrażliwej.

Alkaliczny lotion

Po depilacji możesz zastosować alkaliczny lotion, aby złagodzić skórę. Możesz użyć dowolnego niekomedogennego środka nawilżającego, takiego jak Hydrocortisone, który kosztuje 5 USD, lub wazeliny, która kosztuje od 10 do 20 USD. Aby uniknąć skutków działania promieni słonecznych, należy stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym. Odczekaj kilka dni, zanim wyjdziesz na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Po depilacji obszar dotknięty problemem będzie potrzebował czasu na zagojenie się.

Ta metoda jest dobrym wyborem do usuwania zbędnego owłosienia i tkanki bliznowatej. Rozpuszcza również martwy naskórek i włoski, dzięki czemu można je łatwo usunąć. Proces ten jest również korzystny dla pacjentów z problemem pigmentacji ciemnych plam. Dzięki alkalizacji skóry inhibitory melaniny DMK i inne produkty rozjaśniające skórę będą działać szybciej. Dzięki temu Twoja skóra będzie bardziej miękka i gładka niż kiedykolwiek! Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z tego zabiegu, czytaj dalej!

GiGi lotion depilujący

GiGi lotion depilujący to wysoce skuteczny produkt do usuwania owłosienia. Jego unikalna formuła zawiera naturalne olejki i masło kakaowe, dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka i gładka. W przeciwieństwie do golenia, ten produkt nie powoduje odrastania włosków nawet przez pięć dni. Co więcej, nie powoduje oparzeń ani swędzenia po goleniu. Balsam do depilacji GiGi jest bezpieczny również dla osób o wrażliwej skórze.

Przed użyciem balsamu do depilacji GiGi należy zwilżyć skórę. Nałóż balsam grubo na poziomie skóry, ale nie wcieraj go. Pozostaw na skórze od pięciu do ośmiu minut. Jeśli poczujesz dyskomfort, spłucz produkt. Jeśli poczujesz swędzenie lub pieczenie, powinieneś zaprzestać stosowania produktu. Jeśli po kilku minutach wystąpią podrażnienia, usuń je wilgotną szmatką lub chusteczką. Następnie zastosuj GiGI Calming Balm.

GiGi krem do golenia

Aby zapewnić sobie najlepsze rezultaty zabiegu depilacji, ważne jest, abyś używał odpowiedniego produktu. GiGi to popularna marka produktów do depilacji woskiem, która istnieje od 1972 roku. Stosuje zaawansowane formuły i składniki, a swoich produktów nigdy nie testuje na zwierzętach. Jest również wolna od okrucieństwa. Przeczytaj kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt.

Po depilacji powinnaś zastosować płyn GiGi No Bump Topical Solution, aby zapobiec powstawaniu guzków i wrastających włosków. Produkt ten zawiera kwas salicylowy, łagodny środek złuszczający, który pomaga odblokować pory. Żel zawiera również olej z rokitnika, który ma naturalne właściwości lecznicze i jest wystarczająco łagodny, aby stosować go na delikatnych obszarach. GiGi No Bump Skin Smoothing Gel to doskonały produkt do sprzedaży detalicznej w Twoim salonie.

Krem do depilacji GiGi to dwuetapowy system do depilacji twarzy, który usuwa owłosienie i pozostawia skórę gładszą. Zawarte w formule chłodzący aloes, ogórek i miód pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry. Ponieważ krem jest przeznaczony do użytku zewnętrznego, możesz z nim podróżować wszędzie bez obaw o podrażnienia. Krem do depilacji GiGi Sensitive jest również lekki i łatwy w użyciu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Depilacja i siwe włosy
Czytaj Dalej

Depilacja i siwe włosy

Siwe włosy są naturalną częścią ludzkiej kondycji. Może być dziedziczny i może być oznaką starzenia się, ale możesz…
Ćwiczenia redukujące cellulit na nogach
Czytaj Dalej

Ćwiczenia redukujące cellulit na nogach

Aby zmniejszyć cellulit na nogach, spróbuj wykonywać codziennie przysiady na jednej nodze. Możesz również spróbować HIIT lub szybkiego…
Co to jest brazylijskie usuwanie owłosienia?
Czytaj Dalej

Co to jest brazylijskie usuwanie owłosienia?

Kiedy myślisz o „depilacji brazylijskiej”, przychodzą Ci na myśl obrazy kształtu okolicy łonowej. Efektem depilacji brazylijskiej jest zazwyczaj…
Czy depilacja jest lepsza niż golenie?
Czytaj Dalej

Co to jest depilacja nicią?

Depilacja nitką to metoda usuwania włosków, która jest mniej bolesna niż depilacja woskiem i może nawet powodować zapalenie…