Ile kosztuje zabieg redukujący cellulit?

Ile kosztuje zabieg redukujący cellulit?

Redukcja cellulitu może być osiągnięta poprzez szereg procedur. Na przykład odsysanie laserowe polega na tym, że pacjent poddawany jest znieczuleniu, a laser spala komórki tłuszczowe. Komórki te są następnie odsysane przez kaniulę. W przeciwieństwie do innych zabiegów, metoda ta nie wymaga zabiegów podtrzymujących, a rezultaty utrzymują się zazwyczaj przez pięć lub sześć lat. Jednak zabieg jest niezwykle kosztowny i może sprawić, że pacjenci będą mieli wysoki rachunek. Dlatego też wiele osób cierpiących na cellulit decyduje się na zastosowanie naturalnych metod zamiast tego.

Antycellulitowy zabieg laserowy Cellulaze wygładza wybrzuszone kieszenie tłuszczu

Antycellulitowy zabieg Cellulaze wykorzystuje energię lasera pulsacyjnego, aby dotrzeć do struktury leżącej u podstaw cellulitu. Zabieg ten jest mało inwazyjny i wygładza wybrzuszone kieszenie tłuszczu poprzez oddzielenie tkanki łącznej. Procedura ta również odmładza skórę. Energia zabiegu laserowego sprawia, że skóra staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Chociaż proces ten nie jest trwałym rozwiązaniem problemu cellulitu, jest on doskonały dla większości pacjentów, którzy chcą wygładzić dołeczki na skórze i pozbyć się problemów z cellulitem – część ta jest wynikiem pracy redaktora portalu my-beauty.pl. Zabieg ten nie usuwa znacznej ilości tłuszczu, ale jest bardzo skuteczny w wygładzaniu wybrzuszonych kieszeni tłuszczowych i poprawie elastyczności skóry. Zabieg może być wykonany w jednej sesji ambulatoryjnej. W celu zmniejszenia dyskomfortu podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe. Pacjenci mogą wybrać zabieg laserowy dostosowany do ich celów.

Procedura jest szybka i bezbolesna, a wyniki mogą utrzymywać się od trzech do dwunastu miesięcy. Po zabiegu nie ma przestoju, ale siniaki, drętwienie i obrzęk są częstymi efektami ubocznymi. Po trzech tygodniach pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności fizycznej. Niektórzy pacjenci widzą natychmiastowe rezultaty, podczas gdy inni doświadczają stopniowej poprawy.

Zabieg Exilis Ultra redukuje cellulit

Zabieg Exilis Ultra napina skórę, redukuje cellulit i stymuluje wzrost nowego kolagenu. Ten nieinwazyjny zabieg posiada certyfikat FDA i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Zabieg wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej i ultradźwiękowej do nakierowania na tkankę tłuszczową pod skórą i stymulowania produkcji nowego kolagenu. Zabieg trwa około pół godziny i powoduje minimalny ból.

Energia ultradźwiękowa z urządzenia Exilis Ultra 360(tm) napina istniejące włókna kolagenowe oraz zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Efektem tego jest gładsza skóra, mniejszy cellulit i redukcja zmarszczek. Urządzenie Exilis Ultra składa się z dwóch ręcznych elementów. Jeden z nich trzyma się na ciele, a drugi na udach. Te ręczne elementy umożliwiają dotarcie energii ultradźwiękowej do podskórnych komórek tłuszczowych.

Karboksyterapia

Karboksyterapia w redukcji cellulitu jest niechirurgicznym zabiegiem, który może zredukować cellulit. Wykorzystuje dwutlenek węgla do stymulowania przepływu krwi. Proces obejmuje zazwyczaj siedem do dziesięciu zabiegów rozmieszczonych w odstępie co najmniej jednego tygodnia. Początkowa sesja kosztuje 75$ do 150$, a powtórne sesje mogą kosztować jeszcze więcej. Chociaż jest reklamowany jako zatwierdzony przez FDA, istnieje bardzo mało danych na poparcie jego stosowania.

Zabieg ten również celuje w drobne linie i zmarszczki oraz poprawia urodę skóry. Igła 30G jest używana do dostarczania dwutlenku węgla do obszaru leczenia, co zwiększa krążenie krwi i zmniejsza wygląd cellulitu. Zabieg jest nieinwazyjny i daje natychmiastowe rezultaty.

Endermologie

Endermologie to małoinwazyjny zabieg redukcji cellulitu. Zabieg wykorzystuje urządzenie, które za pomocą ciśnienia rozbija tłuszcz, który został uwięziony w głębokich tkankach. Zabieg jest skuteczny w redukcji cellulitu i napinaniu skóry. Stymuluje również spalanie tkanki tłuszczowej.

Endermologie kosztuje 120 do 200 dolarów za sesję. Większość klinik zaleca kurs sześciu do dwudziestu sesji dla maksymalnych wyników. Endermologie leczenie jest zazwyczaj nie jest objęty ubezpieczeniem zdrowotnym. Jednak niektóre kliniki oferują pakiety czterech, dwunastu lub dwudziestu zabiegów w obniżonej cenie.

Zabieg jest nieinwazyjny i został zatwierdzony przez FDA do redukcji cellulitu. Działa poprzez stymulację układu limfatycznego i zwiększenie krążenia poprzez rozciąganie tkanki łącznej. Może również zmniejszyć wygląd widocznych żył. Ponadto może poprawić ogólne krążenie i zmniejszyć drobne bóle.

Mezoterapia

Istnieje wiele pytań, które pojawiają się, gdy chodzi o koszt mezoterapii w celu redukcji cellulitu. Chociaż procedura może być bardzo skuteczna w pozbywaniu się cellulitu, może również prowadzić do innych komplikacji zdrowotnych. Jednym z najczęstszych zagrożeń związanych z mezoterapią jest możliwość wystąpienia infekcji i uszkodzenia skóry. Dodatkowo, procedura może powodować trwałe blizny u niektórych pacjentów.

Podczas gdy mezoterapia nie ma aprobaty FDA, jest często stosowana przez lekarzy w leczeniu schorzeń. Procedura ta nie jest przeznaczona dla osób z cukrzycą, problemami z krzepliwością lub arytmią serca. Nie jest również zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących. Nie jest również wskazany dla osób przyjmujących niektóre leki, takie jak beta-blokery i amiodaron. Nie zaleca się również poddawania się mezoterapii osobom, które cierpią na choroby wątroby i nerek.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Czy depilacja na mokro boli mniej?
Czytaj Dalej

Czy depilacja na mokro boli mniej?

Czy to prawda, że depilacja na mokro mniej boli? Odpowiedź może Cię zaskoczyć. W końcu proces depilacji wymaga…